Що треба враховувати, плануючи логістику?


Уклали успішну угоду? Гарно продали великий об'єм зернових чи сільськогосподарських культур, або вигідно придбали і постало питання доставки продукції? Хвилюєтесь з приводу купи дрібниць, які потрібно вирішити та організувати для транспортування сполученням між декількома країнами, на велику відстань? Досить панікувати, зверніться до нас! Трейдингова компанія Ossoyo пропонує якісні логістичні послуги: своїм клієнтам і не тільки!

Ми знаємо як найшвидше, найкраще та найвигідніше здійснити логістику зерна, олії та інших сільськогосподарських культур, незалежно від об’єму вантажу та дальності транспортування! Аналізуємо, плануємо, враховуємо усе – для максимально ефективної і комфортної співпраці!


Про що ми попіклуємось для вас, здійснюючи логістику?

1. Оберемо найбільш вигідний фінансово спосіб доставки та розробимо детальний маршрут. Транспортування сільськогосподарських культур на зовнішні ринки, доставка великих вантажів за кордон може коштувати недешево. Проте ми знаємо, як зробити цей процес вигідним для кожної зі сторін!

2. Надамо необхідну кількість транспортних засобів (авто, залізничних вагонів, зерновозів, тощо) для будь-якого об’єму вантажу. Для великих вантажів, необхідно обрати спеціалізований транспорт. У нас достатня кількість такого.

3. За необхідності, організуємо супровід вантажу, для контролю цілісності та доставки продукції у повному об’ємі. Якщо ви хвилюєтесь з приводу необережного поводження та порушення цілісності вантажу – наші конвоїри можуть його супроводжувати. Контролювати на усіх етапах слідування маршруту та доставити покупцеві у повному обсязі, придбані сільськогосподарські культури.

4. Підготуємо усю необхідну супровідну документацію. Скориставшись послугами компанії Ossoyo, ви уникнете клопоту з бюрократичними процедурами. Ми підготуємо усю необхідну документацію, для найшвидшого проходження митниці, згідно усіх вимог закону.

5. Допоможемо обрати варіант для найскорішої доставки, або скомбінуємо декілька способів. У різні країни доставка займає різний період часу. Ми знаємо яким з видів транспорту, можна доставити продукцію в найкоротші строки. Індивідуально для кожного випадку, скомбінуємо логістику найкращим чином.

Вигідно придбати чи продати продукцію, заробити на трейдингу зернових та сільськогосподарських культур з компанією Ossoyo ще простіше! Ми допоможемо не лише у цьому, а й попіклуємось про інші, ключові моменти укладених угод!


Замовляйте логістичні послуги в Ossoyo і радійте прибутку, без зайвого клопоту!