Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 044 353-16-07

+38 044 333-69-01

Логістика Автомобільним транспортом

Замовляючи послуги трейдингу зернових культур, варто одразу попіклуватись і про логістику. Вигідно збути чи придбати продукцію – це лише половина справи. Необхідно також піклуватись і про своєчасну та найбільш «вигідну» доставку товару. Замовити та отримати документацію для експорту великої кількості пшениці чи ячменю, домовитись з перевізником та спеціальним транспортом.

Замовляючи логістики автомобільним транспортом для зернових культур від Ossoyo, варто розуміти, що найоптимальнішим буде здійснення перевезення зерновозами. І не варто забувати про те, що не всі підрядники чи виконавці даних послуг обов’язково прийматимуть вигідні вам умови, тому місце ризику завжди є. Під час перевезення зерновозом великої кількості вантажу може виникнути проблема оплати. Так як після продажу великого об’єму зерна на зовнішньому ринку, у більшості випадків оплата від покупця «поступає» на рахунок протягом декількох тижнів чи місяців, а відрядивши продукт оплату логістичної послуги варто здійснювати «за фактом». Саме тому, найбільш зручним та раціональним рішенням буде звернутися до надійної команди, що пропонує повний спектр послуг – трейдингова компанія Ossoyo.

Переваги логістики автомобільним транспортом з Ossoyo:

  • Найбільш швидкий вид доставки. (незалежно від розкладу руху залізно дорожнього транспорту, тільки згідно ваших строків та потреб).
  • Можлива наявність супроводу для великих вантажів та контролю маршруту, цілісності продукції.
  • Найзручніший вид транспортування та доставки: з рук у руки, від складу до складу, без пересічних зупинок та розгрузок.

Логістика автомобільним транспортом з Ossoyo - піклування про логістику завчасно!

 

замовити

 

Контакти

вул. О. Гончара, 35, оф. 85Б

01034, Україна, м. Київ

+38 044 353-16-07

trading@ossoyo.com