Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 044 353-16-07

+38 044 333-69-01

Логістика Автомобільним транспортом

Замовляючи послуги трейдингу зернових культур, варто відразу подбати і про логістику. Вигідно збути або придбати продукцію - це тільки половина справи. Необхідно також дбати і про своєчасну і найбільш «вигідну» доставку товару. Замовити та отримати документацію для експорту великої кількості пшениці або ячменю, домовитися з перевізником і спеціальним транспортом.

Замовляючи логістику автомобільним транспортом для зернових культур від Ossoyo, слід розуміти, що оптимальним буде здійснення перевезення зерновозами. І не варто забувати про те, що не всі підрядники або виконавці цих послуг запропонують вигідні вам умови, тому місце ризику завжди є. При перевезенні зерновозами великої кількості вантажу може виникнути проблема оплати. Оскільки після продажу великого обсягу зерна на зовнішньому ринку, в більшості випадків оплата від покупця «надходить» на рахунок протягом декількох тижнів або місяців, а відправивши продукт, оплату послуги логістики слід здійснювати «за фактом». Саме тому, найбільш зручним і раціональним рішенням буде звернутися до надійної команди, що пропонує повний спектр послуг, такої як трейдинговая компанія Ossoyo.

Переваги логістики автомобільним транспортом з Ossoyo:

  • Найбільш швидкий вид доставки (незалежно від розкладу залізничного транспорту, тільки з урахуванням індивідуальних термінів і потреб).
  • Передбачено наявність супроводу, охорони для великих обсягів вантажу та контролю маршруту, цілісності продукції.
  • Найзручніший вид транспортування і доставки: з рук в руки, від складу до складу, без зупинок і розвантаження.

Логістика автомобільним транспортом з Ossoyo - подбайте про логістику заздалегідь!

 

замовити

 

Контакти

вул. О. Гончара, 35, оф. 85Б

01054, Україна, м. Київ

+38 044 353-16-07

trading@ossoyo.com