Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 044 353-16-07

+38 044 333-69-01

Логістика Морським транспортом

Коли в процесі трейдингу настає час доставки проданої і купленої продукції, слід підібрати максимально зручний і фінансово вигідний вид доставки продукції.
Варіантів транспортування сільськогосподарських культур кілька. Однак на дуже великі відстані, коли сполучення між покупцем і продавцем розділяється кількома кордонами, щоб уникнути затримок на митницях і витримати терміни поставки за контрактом, варто взяти до уваги логістику морським транспортом.

Компанія Ossoyo пропонує логістику морським транспортом на найвигідніших умовах. Поставку продукції від продавця в порт і своєчасну доставку морем покупцеві.

Переваги логістики морським транспортом з Ossoyo:

  • Своєчасність доставки на далеких маршрутах. При перетині кордону, а особливо кількох, і під час перевезення великих обсягів продукції, є ризик виникнення ретельних перевірок (документів, вантажу). І на кожному кордоні така перевірка може викликати додаткові втрати часу. При використанні морської доставки - кордонів тільки 2: в порту відправлення і по прибуттю.
  • Організуємо, при необхідності, супровід вантажу, а також доставимо в порт спеціальним транспортом.
  • З нашими фахівцями продукція буде доставлена в повному обсязі, а також в обумовлений термін.
  • Доступна вартість послуг компанії при високій якості обслуговування..

Ми беремо на себе процес планування маршруту, підготовки документації та транспортування. Відповідально ставимося до виконання взятих на себе зобов'язань.

Логістика морським транспортом з Ossoyo – ефективне рішення для далеких поставок об'ємних вантажів!

 

замовити

 

Контакти

вул. О. Гончара, 35, оф. 85Б

01054, Україна, м. Київ

+38 044 353-16-07

trading@ossoyo.com