Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 044 353-16-07

+38 044 333-69-01

Логістика Морським транспортом

Коли в процесі трейдингу настає час доставки проданої та придбаної продукції, варто підібрати максимально зручний та фінансово вигідний вид доставки продукції.
Варіантів транспортування сільськогосподарських культур є декілька. Проте на дуже великі відстані, коли сполучення між покупцем та продавцем розділяє декілька кордонів, аби уникнути затримок на митницях, порушення строків поставки, варто розглянути логістику морським транспортом.

Компанія Ossoyo пропонує логістику морським транспортом на найвигідніших умовах. Поставку продукції від продавця в порт, та своєчасну доставку морем до покупця.

Переваги логістики морським транспортом з Ossoyo:

  • Своєчасність доставки на дальніх маршрутах. При перетині кордону, а особливо декількох, та при перевезенні великих об’ємів продукції є можливість виникнення ретельних перевірок (документів, вантажу). І на кожному кордоні така перевірка може викликати додаткові часові втрати. При використанні морської доставки – кордонів лише 2: у порту відправлення і по прибуттю.
  • Організуємо за необхідності супровід вантажу, а також доставимо у порт спеціальним транспортом. З нашими спеціалістами, продукція буде доставлена в цілісному об’ємі, а також в завчасно оговорені строки.
  • Доступна вартість послуг компанії при високій якості обслуговування.

Ми беремо на себе процес планування маршруту, підготовки документації та транспортування. Відповідно ставимося до виконання взятих зобов’язань.

Логістика морським транспортом з Ossoyo – ефективні рішення для дальніх доставок великих об’ємів продукції!

 

замовити

 

Контакти

вул. О. Гончара, 35, оф. 85Б

01034, Україна, м. Київ

+38 044 353-16-07

trading@ossoyo.com