Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 044 353-16-07

+38 044 333-69-01

Про нас

Трейдингова компанія Ossoyo - надійний партнер для роботи на сучасному українському і зовнішніх ринках. Ми надаємо широкий спектр послуг в сфері трейдингу зернових культур: діємо рішуче та ефективно! Ми практикуємо всебічний підхід, працюючи не тільки з покупцем або продавцем зерна, а й з іншими учасниками процесу. Ми допомагаємо знайти найбільш вигідні рішення для кожного клієнта, який звертається до нас. 

Для кого вигідна співпраця з нами?

 • Продавці зернових культур - безпосередньо постачальники продукції, аграрії.
  Це незаперечна перевага як для покупця (так як ціна не буде завищеною через наявність перекупників або посередників), так і для аграріїв, які отримують можливість регулярного і стабільного збуту продукції у великих обсягах.
 • Покупці – представники зовнішніх ринків.
  Ми завжди задовольняємо потребу у зернових культурах в будь-якому обсязі, пропонуючи дійсно високоякісний продукт. Для максимально комфортних умов співпраці надаємо також комплексні логістичні послуги.
 • Інвестори - представники, що мають можливість збільшити свій дохід з нашою допомогою.
  Трейдинг зерна - розвинена сфера сучасної промисловості, актуальність якої з кожним роком тільки зростає зі збільшенням населення на планеті. Ми пропонуємо гнучкий підхід, прозорість операцій, відповідальність на кожному етапі угоди.

Ossoyo – пропонує послуги по трейдингу популярних зернових культур, а саме: пшениці, кукурудзи, ячменю, сої - затребуваних і цінних на ринку. Також ми пропонуємо послуги логістики, продумуючи оптимальні маршрути для кожного випадку індивідуально (залежно від обсягів придбаного зерна і дальності його транспортування).

Наші переваги:

 • Досвідчені фахівці трейдингових послуг - успішні трейдери, які відмінно орієнтуються в галузі.
 • Професійна команда фінансових аналітиків, які щодня відстежують діяльність ринку і беруть участь в торгах.
 • Консалтинг для найбільш вигідного співробітництва - завжди готові надати відповіді на всі ваші запитання, працюємо чесно і прозоро.
 • Послуги логістики - підбір оптимального виду транспорту і маршруту слідування з урахуванням побажань клієнта.
 • Трейдинг актуальних і затребуваних товарів на сучасному ринку, що в великих масштабах експортуються нашою країною на зарубіжні ринки.
 • Гарантовано ефективна співпраця для кожного інвестора, бізнесу або учасника процесу.
 • Надійні партнери, можливість надання послуг із супроводу або охорони вантажів.

Ossoyo – якість та повага!

 

Контакти

вул. О. Гончара, 35, оф. 85Б

01054, Україна, м. Київ

+38 044 353-16-07

trading@ossoyo.com