Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 044 353-16-07

+38 044 333-69-01

Трейдинг пшениці

Пшениця – найбільш затребувана та популярна сільськогосподарська культура. Її вирощують у багатьох країнах, а широко застосовують майже усюди. Це один з основних продуктів харчування (поруч із рисом, згідно статистиці затребуваності зернових). Саме тому, її активно експортують українські продавці на світовому ринку.

Залежно від сезонності вартість пшениці змінюється. У час її дозрівання та збору – вартість нижче, ніж у «не сезон». Детально вивчивши потреби та пропозиції на міжнародному ринку, на коливанні вартості ключового продукту на зовнішньому ринку, можливо добре заробити.

Трейдинг пшениці з Ossoyo – вигідне вливання коштів. Про це свідчить попит на дану зернову культуру, який ніколи не має значного спаду, тримаючись на високому рівні, з легкими коливаннями.

Для України трейдинг пшениці – можливість значно покращити економічну ситуацію. Адже аграрії матимуть гарний (стабільний та ефективний) канал збуту вирощеної продукції, а трейдери та інвестори, не зазнають збитку при експорті даної сировини. 

Переваги трейдингу пшениці з Ossoyo:

  • Найбільш популярна на ринку зернових культура.
  • Стабільний попит, незалежно від сезонності.
  • Налагоджена стратегія торгів та постійний моніторинг, аналіз ринку.
  • Логістичні послуги будь якого об’єму – відповідальність нашої компанії та партнерів.

Трейдинг кукурудзи з Ossoyo - допоможе вивести ваш дохід на новий рівень! 

замовити

 

Контакти

вул. О. Гончара, 35, оф. 85Б

01034, Україна, м. Київ

+38 044 353-16-07

trading@ossoyo.com