Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 044 353-16-07

+38 044 333-69-01

Трейдинг пшениці

Пшениця - найбільш затребувана і популярна сільськогосподарська культура. Її вирощують у багатьох країнах, а широко застосовують майже в кожній. Це один з основних продуктів харчування (так само, як і рис, згідно зі статистикою популярності і попиту на зернові). Саме тому, її активно експортують українські продавці на світовий ринок.

Залежно від сезонності, вартість пшениці може змінюватися. У період її дозрівання та збору - вартість нижче, ніж в «міжсезоння». Детально вивчивши і проаналізувавши попит і пропозицію на міжнародному ринку, можемо прийти до висновку, що існують певні коливання вартості пшениці - одного з ключових продуктів зовнішньої торгівлі, оскільки це залежить від багатьох фактор як зовнішніх, так і внутрішніх.

Трейдинг пшениці з Ossoyo – вигідне і надійне вкладення коштів. Про це свідчить попит на дану зернову культуру, який ніколи не має значного спаду, а тримається стабільно на високому рівні, з незначними коливаннями.

Для України трейдинг пшениці - можливість значно поліпшити економічну ситуацію, адже аграрії матимуть хороший (стабільний і ефективний) канал збуту вирощеної продукції, а трейдери та інвестори не будуть зазнавати збитків при експорті даної сировини. 

Чим вигідний трейдинг пшениці з Ossoyo?

  • Найбільш популярна на ринку зернових культура.
  • Стабільний попит, незалежно від сезонності.
  • Налагоджена стратегія торгів і постійний моніторинг, аналіз ринку.
  • Послуги логістики для будь-якого обсягу - відповідальність нашої компанії і партнерів.

Трейдинг пшениці з Ossoyo - Ваша можливість збільшити свій дохід і загальну прибутковість бізнесу! 

замовити

 

Контакти

вул. О. Гончара, 35, оф. 85Б

01054, Україна, м. Київ

+38 044 353-16-07

trading@ossoyo.com