Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 044 353-16-07

+38 044 333-69-01

Трейдинг Соняшникової олії

Українська соняшникова олія – популярний продукт, експорт якого щороку зростає. За минулий рік, показник експорту даної продукції склав більше 10% від загального всеукраїнського.

За статистикою, Україна є світовим лідером з поставок соняшникової олії та її виробництву. Саме тому продукція наших промисловців та аграріїв – найбільш цінна на зовнішньому ринку.
Основними покупцями є такі країни, як: Індія, Китай та Нідерланди. Щороку українські аграрії, що вирощують соняшник для експорту на зовнішньому ринку, замислюються над розширенням промислового комплексу. Так як на додачу до насіння соняшника, набирає обертів і попит на олію.

Як не прогадати та продати вигідно соняшникову олію? Чи все ж таки віддавати перевагу насінню? На всі ці питання знають відповідь спеціалісти компанії Ossoyo.

Трейдингова компанія Ossoyo допоможе вам здійснити трейдинг соняшникової олії на найвигідніших умовах, а також доставити продукцію: своєчасно від продавця до покупця.

Переваги трейдингу соняшникової олії з Ossoyo:

  • Ми завжди в курсі усіх, навіть найменших, змін та коливань на зовнішньому ринку. Слідкуємо та аналізуємо не лише вартість продукції, але й попит, сезонність, потенційних покупців.
  • Достойно та реально оцінюємо продукцію. Пропонуємо вигідну вартість соняшникової олії як покупцеві, так і продавцю.
  • Здійснюємо логістику: морським, автомобільним та залізничним транспортом, дотримуючись строків доставки.
  • Гарантуємо вигоду усім учасникам процесу трейдингу олії соняшника. Популярний та затребуваний продукт, від лідера світового ринку – гарантія заробітку для продавця та якісна продукція з доставкою для покупця.
  • Цінуємо свою репутацію та досвід – не ризикуємо вашими коштами, укладаємо лише вигідні та прозорі угоди.

Трейдингу соняшникової олії з Ossoyo - риєднуйтесь до світових лідерів!

 

замовити

 

Контакти

вул. О. Гончара, 35, оф. 85Б

01034, Україна, м. Київ

+38 044 353-16-07

trading@ossoyo.com