Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 044 353-16-07

+38 044 333-69-01

Трейдинг ячміню

Серед зернових культур, які Україна пропонує на експорт, ячмінь займає почесне третє місце за попитом на зовнішніх ринках. Серед усіх затребуваних зернових – ячмінь є основною кормовою складовою для господарств. Трейдингова компанія Ossoyo пропонує якісні послуги та ефективну співпрацю: як для вітчизняних так і для іноземних представників і компаній.

Незалежно від врожайності, можливості наших аграріїв здатні задовольнити потреби зарубіжних покупців, а якість сільськогосподарських культур з України досить високо оцінюється за кордоном. Проте, врожайність має великий вплив на вартість ячменю, як і на іншу продукцію. Для того щоб не продавати задешево, і бути в курсі реальної ринкової ситуації, варто регулярно аналізувати процес торгів та потреби зовнішніх покупців. Саме цим і займаються фахівці з Ossoyo!

Трейдинг ячменю – це можливість для українських аграріїв реалізувати вирощену культуру і достойно заробити, обрати оптимально вигідну вартість своєї продукції і не лишитись з великими залишками на складах. Ми допоможемо реалізувати будь-які об’єми за найкращою ціною! В той час як покупці отримають найбільш цінне – високу якість та комфортний сервіс високого рівня.

Переваги трейдингу ячменю з Ossoyo:

  • Реальна вартість продукції .
    Наші фахівці завжди тримають руку на пульсі по ситуації на зовнішньому ринку. Ми знаємо коли попит на ячмінь максимально великий або навпаки, коли найбільше пропозицій та коли можливо найбільш вигідно продати максимально необхідну кількість зернової культури. Ми допоможемо вам отримати реальні гроші та максимальний прибуток від продажу! 
  • Розширений перелік надаваних послуг – для максимально високого сервісу.
    Серед аналітичних, трейдингових, консалтингових, та інших послуг, ми надаємо ще й логістичні. Це дає можливість робити співпрацю комфортною для усіх задіяних сторін. І гарантувати високий рівень задоволення співпрацею.
  • Аналітичний підхід – без ризикових операцій та угод.

Ми піклуємось про свою репутацію та дорожимо досвідом, навичками та знаннями спеціалістів! Тому не ризикуємо довірою своїх клієнтів, проводячи лише вигідні та надійні угоди.
Трейдинг ячменю з Ossoyo – ваша гарантія прибутковості!

замовити

 

Контакти

вул. О. Гончара, 35, оф. 85Б

01034, Україна, м. Київ

+38 044 353-16-07

trading@ossoyo.com