Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 044 353-16-07

+38 044 333-69-01

Трейдинг ячміню

Серед зернових культур, які Україна пропонує на експорт, ячмінь займає почесне третє місце, відповідно до попиту на зовнішніх ринках. Серед всіх затребуваних зернових - ячмінь є основною кормовою складовою для сільських господарств. Трейдингова компанія Ossoyo пропонує якісні послуги і ефективну співпрацю: як вітчизняним, так і іноземним представникам і компаніям.

Незалежно від врожайності, можливості наших аграріїв здатні задовольнити потребу зарубіжних покупців, а якість сільськогосподарських культур з України високо цінується за кордоном. Але, врожайність має значний вплив як на вартість ячменю, як і на іншу продукцію. Для того, щоб не продавати занадто дешево і бути в курсі реальної ринкової ситуації, необхідно регулярно аналізувати процес торгів і потреби зовнішніх покупців. Саме цим і займаються фахівці Ossoyo!

Трейдинг ячменю – це можливість для українських аграріїв збути вирощені культури і гідно заробити, вибрати оптимально вигідну ціну своєї продукції і не залишитися з «забитими» складами. Ми допоможемо реалізувати будь-які обсяги за найкращою вартістю! У той час, як покупці отримають найбільш цінне - відмінну якість і сервіс високого рівня.

Переваги трейдингу ячменю з Ossoyo:

  • Реальна вартість продукції.
    Наші фахівці завжди тримають руку на пульсі з питань ситуації на зовнішньому ринку. Ми знаємо, коли попит на ячмінь максимально високий або навпаки, коли найбільша кількість пропозицій і коли можна найбільш вигідно продати максимально необхідну кількість зернових культур. Ми допоможемо вам отримати реальні гроші і максимальний прибуток від продажів!
  • Розширений перелік послуг, що надаються - для максимально високого сервісу.
    Серед аналітичних, трейдингових, консалтингових та інших послуг, ми надаємо і послуги з логістики. Це дає можливість робити співробітництво комфортним для всіх сторін, задіяних у процесі.
  • Аналітичний підхід - без ризикованих операцій і угод.

Ми піклуємося про свою репутацію і дорожимо досвідом, навичками і знаннями фахівців! Саме тому не ризикуємо довірою своїх клієнтів, проводячи лише вигідні і надійні угоди.

Трейдинг ячменю з Ossoyo – ваша гарантія прибутковості!

замовити

 

Контакти

вул. О. Гончара, 35, оф. 85Б

01054, Україна, м. Київ

+38 044 353-16-07

trading@ossoyo.com